Aktualizacja

Potworna ilość spraw na mojej głowie powoduje, że dawno tu nie zaglądałem. Czasu wcale mi nie przybyło, wręcz przeciwnie, ale chyba pora nieco odkurzyć. Przede wszystkim informacja:

27 lutego ukazała się moja debiutancka książka – Głową w mur – będąca pierwszym z trzech tomów Paramythii Vakkerby. Pod linkiem można m.in. pobrać okładkowe tapety.

Poza tym, postaram się nieco odświeżyć samego bloga. Od czasu przenosin na nowy adres nie znalazłem dogodnej chwili, by odnowić linki. Dziś wrzuciłem więc kilka, na razie w czterech kategoriach – Fantastyczny mix, Tu można ze mną porozmawiać, Wywiady (jeden już jest; przeniesiony z innego, martwego już bloga) oraz Zaprzyjaźnione lub polecane blogi. Zapraszam do odwiedzania, szperania, czytania…

Pozostaje mi pozdrowić wszystkich, którzy odwiedzają to miejsce i obiecać, że co jakiś czas będę się tu pojawiać 🙂

8 komentarzy to “Aktualizacja”

 1. Jagmin pisze:

  Chciałem pochwalić za całkiem udane dzieło. Nie mogę się doczekać kolejnych części. Prosiłbym o kontakt na e-mail lub w jakikolwiek inny możliwy sposób. Sam próbuję napisać grę fabularną, która bardzo przypomina klimatem „Głową w mur”. Z tego powodu chciałbym porozmawiać o ewentualnej inspiracji książką.

 2. Jarl pisze:

  Heh. Widzisz? 😀

 3. orkan pisze:

  Pisz na adres: orka_na_ugorze@o2.pl 🙂

 4. pbarwik pisze:

  Panie autor, chylę czoła nad skillem językowym i głową wypełnioną wręcz najdziwniejszymi opisami. „Głową w mur” wpierw zachwyciła okładką, a potem było lepiej. Czytam fantastykę od wieeelu lat, a Pana książka naprawdę zabija. A tak baj de łej, to dzięki pracy w miejscu zwanym pełną kulturą (łempik), udało mi się ostatnio wyprzedać co miałem, a teraz czekam na uzupełnienie od wydawnictwa. Recka dłuższa powieści na mym pseudo blogu. Z niecierpliwością oczekuję kolejnych prac :). Pozdrawiam serdecznie.

 5. orkan pisze:

  Dzięki przeogromne 😀

 6. monika pisze:

  rafal, ja wlasnie skonczylam czytac Twoja ksiazke…. i dziekuje bardzo za ten mroczny i fascynujacy czas od czwartku kiedy ja otworzylam. czekam na nastepne czesci i gratuluje. Monia z hm-u

 7. orkan pisze:

  Dzięki i pozdrawiam 🙂
  Gdzieś Ty tę knigę upolowała? Myślałem, że siedzisz na wyspach Albionu…

 8. monika pisze:

  heja, no siedze ale siostra do mnie przybyla w marcu i kniga owa byla w moim ksiazkowym zamowieniu. jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam ciebie i twa drakuline:)